Vysielací program

Vyprošťovák

Spravodajská relácia, vysielaná každý utorok a štvrtok. Od 18tej do 19tej sa môžete tešiť na pestrú paletu tém, zaujímavostí, či čerstvých noviniek popreplietaných aktuálnymi informáciami a dianím vo svete. Reláciou vás sprevádza moderátorka Marta, jej hostia a skupinka technikov. 

Letom svetom

Radi by sme ti predstavili reláciu Letom svetom, v ktorej robíme rozhovory s mladými ľuďmi, ktorí sa neboja cestovať! Prinášame ti príbehy cestovateľov z najrôznejších miest a krajín, ktoré sa spájajú s horami zážitkov, vtipnými príhodami či skúsenosťami s pestrosťou kultúr z celého sveta. Aby toho nebolo málo, prihodíme i travel tipy priamo od ľudí, ktorí tieto miesta navštívili. Letom svetom s Peťom a Stankom si môžeš vypočuť každý utorok o 19:00 na livestreame IRŠ Rapeš.

vinyl

Len ťažko nájsť lepší pocit, ako keď sa ihla gramofónu dotkne po prvý krát platne. Následná chvíľka príjemného praskania len vystupňuje očakávanie a prvé tóny piesne uspokoja túžbu po hudbe. Vyberáme platne z našej rádiovej zbierky a vždy sa snažíme vám zahrať to najlepšie z výberu. Vychutnajte si hodinku tej najlepšej analógovej hudby a naučte sa niečo nové každý pondelok o 21.

Binaural Beta

Nádych, výdych.. Nádych, výdych…NÁDYCH, VÝDYCH! 

Dvojhodinová relaxačná hudba a iné stavy od Bety, každý utorok od 20tej. 

 

Filmoviny

Reláciu Filmoviny prinášajú filmoví a seriáloví nadšenci Riško, Filip a Peťo všetkým poslucháčom rovnakého zamerania. Behom vysielania rozoberáme rôznorodé témy zo sveta kinematografie, zameriavame sa na jednotlivé žánre, soundtracky, filmografiu hercov či filmové chyby. Vypočuť si môžeš aj špeciály o kultových filmových sériach ako napríklad Pán Prsteňov alebo Harry Potter. Do našej relácie si pravidelne pozývame hostí, ktorý sa v danej problematike orientujú a obohacujú ju o svoje názory a myšlienky. Vysielame vždy v pondelok o 18:00.

Filmoviny poster

Spovedelnica

Spovedelnica je relácia, v ktorej ti predstavíme úplne obyčajných ľudí a vyspovedáme ich o práci, hudbe a ich osobnom živote. Dozvieš sa detaily o povolaniach, o ktorých si doteraz ani nepočul ale aj o bežných povolaniach, ktoré sú pre teba úplnou samozrejmosťou. Nahliadni s nami do života „ťažko pracujúcich ľudí“ každý štvrtok o 19:00.

Erazmus plus

Každý týždeň v stredu sa o 19tej dozviete najnovšie novinky a zážitky od študentov, ktorí vycestovali na jeden semester do zahraničia. Počítajte taktiež s rozhovormi a anketami so študentmi z celého sveta. A na záver každého vysielania sa môžete tešiť na zodpovedanie vašich otázok.

Alt - JJ

Prvý deň po nedeli, 2 hodiny pred polnocou a koniec začiatku týždňa. Ako lepšie zakončiť pondelok než objavením skrytých pokladov? Ponorte sa s nami do zákutí hudby nevídanej ani neslýchanej. Vstúpte do našeho bezpečného miestočka alternatívnej hudby, pohodlne sa usaďte  a  zvezte sa s nami. 

Maťovia

Relácia Maťovia sa nevysiela v pondelok, ani stredu ani vo štvrtok ani v piatok ani v sobotu ani v nedeľu. Možno sa vysiela v utorok ale nemusí. Vystupujú Maťo, Maťo, Maťo, Maťo, Maťo, Maťo a všetci spoločne Maťujeme. Niekedy príde aj Maťo ale obvykle nie. 

Otázky bez Masky

Si ten čo radšej počúva? Ten ktorého zaujíma každé tajomstvo či klebeta? Vitaj   v relácii Otázky Bez Masky v ktorej Dominika spovedá svojich hostí. Otázky všetkými smermi, ktoré potrápia nie jedného hosťa. Máš otázku, ktorú by si sa chcel spýtať aj ty? Môžeš nám ju napísať na Whatsapp a odznie v relácii. Takže masky dole, pretože prichádzajú otázky bez masky!

Sexikon

Penis, mamičky, sex a chlebíčky! Témy, o ktorých diskutujú inžinierky sexu Oľa a Beta podráždia nejeden rozkrok. Streda, Sexikon vypočuť si treba. Vždy po 22 hod. dopraj si trochu erotiky, nemravného humoru a pikantných príbehov. Stay nasty!💋

food is good

V kuchárskej šou „Food is Good“, skúmame chute a tradície rôznych krajín po celom svete. Každý týždeň sa s nami môžete vydať na cestu do novej destinácie, kde sa spolu dozvieme o jedinečných ingredienciách, technikách a jedlách, vďaka ktorým je každá kuchyňa výnimočná. Od pikantného thajského kari až po výdatné talianske cestoviny – vo „Food is Good“ si každý nájde niečo. Vypočuješ si nás každú stredu o 18:00.

Animates

Japonská kultúra a kreslené ženy plus dvaja chlapi, čo nechodia von. Ak si sa v tomto našiel tak Animates je pre teba. V stredu o 20:00!