O nás

Skvelí ľudia tvoriaci veľkú študentskú rodinu 

Sme veselá partia ľudí, ktorých baví to čo robia. Či už je to moderovanie, technické vysielanie alebo čokoľvek iné. Každý člen starí či noví nadobudol skúsenosti nielen do pracovného, ale aj súkromného života. Vďaka kontaktom a zodpovednému prístupu môže byť internátne rozhlasové štúdio prvým veľkým skokom k vašej budúcej kariére.

S čím sa môžeme pochváliť

Dôležité body tvoriace nás tým, čím sme

45 rokov od založenia

Rádio vzniklo 18. februára 1974 na Vysokej škole dopravy v Žiline, na internátoch Hliny. Založil ho náš rozhlasový otec Milan Pešava.

moderné vybavenie rádia

Rádio v roku 2015 bolo kompletne zrekonštruované od stien až po techniku. Je vybavené modernou technikou a doplnené o WC a ventiláciu vzduchu.

3 násobný víťaz irš roka

Súťaž internátnych študentských rádii Rádiorallye. Od roku 2005 ho organizuje AČAS a RTVS, zakaždým na inej pôde študentského rádia.

Výnimočné talenty členov

Veľa rapešákov absolventov sa umiestnili pracovne v rádiách, reklamných agentúrach, manažéri podujatí alebo aj ako moderátori akcií. 

Naše posledné organizované akcie

Ako študentská organizácia sa snažíme študentom priniesť aj odreagovanie od učenia a povinností. Počas semestrov organizujeme rôzne párty alebo podujatia pre študentov.

Ou! Začni nás sledovať aj na Instagrame

Aktuálni rapešáci

V rádiu sa momentálne nachádzajú títo ľudia riadiaci chod internátneho rádia. Každým rokom sa menia tváre rádia odchodom starších členov a príchodom nováčikov.

Jakub Timotej Dobrovoľný

Riaditeľ rádia 

Viliam Ažaltovič

Vedúci moderátorov

Juraj Horoba

Vedúci technikov

Pavol „Sivres“ Šterbák

Vedúci Rapeš Records

Adam „Aďo“ Kovaľ

Vedúci komunikácie rádia

Ivka Tóthová

Moderátor a hudobný dramaturg

Michal „Biggie“ Kohár

Technik vysielania

Maťa Beňáčková

Moderátor

Lukáš „Smash“ Dvorský

Moderátor

Ján Lubják

Moderátor a technik

Eliška Čičmancová

Moderátor a technik

Julián Angelovič

Moderátor

Klaudi Ružbaská 

Moderátor

Tonka Bednárová

Moderátor

Maťka Jombíková

Moderátor

Grétka Kučaviková

Moderátor

Andrej „Čižo“ Čižniar

Moderátor a technik

Pavol „Pexo“ Pecho

Moderátor a technik

Janči Jeleň

Technik

Števko Senderák

Technik
franckmullerwatches.to convey a certain image: active. convenient to use can be a huge feature of perfectrichardmille for sale in usa. convenient to use can be a huge feature of https://luxywigs.com/ for sale in usa. features a huge selection of authentic https://www.watchesbuy.pl/ at low prices. every one of best swiss cheap givenchy wholesale has been given a remarkable watchmaking connotation. versacereplica.ru is most popular during recent three years in watch market. courage is a psychic symbolism about rimowareplica.ru usa. completely unique charm is the features of cheap www.vapeshop.me.