Závody GRAND PRIX čakajú už len na teba !

Pamätáš si na svoje sny z čias, kedy jedinou tvojou starosťou bolo, ako dlho môžeš von kopať do lopty či bicyklovať za domom? Určite tých snov má každý z nás naozaj niekoľko, no len jeden bude vždy o niečo viac špeciálnejší. Napríklad aj my, členovia IRŠ Rapeš, sme chceli mať rôzne povolania. A mnohí z nás snívali, že raz budú pretekári.

Preto pred niekoľkými rokmi vtedajší členovia prišli s myšlienkou usporiadať na Hlinách neobyčajné Grand Prix. Na veľkom ihrisku sa stretli spolužiaci, spolubývajúci a aj tí, čo sa nepoznali. Hrala hudba, pilo sa pivo a súťažilo sa.

A viete v čom sa súťažilo? V nablýskaných nákupných vozíkoch! Viete si to predstaviť? Vyznačená špecifická dráha, rôzne zátarasy a všetky možné i nemožné prekážky.

Už 1. októbra 2019 sa môžete presvedčiť, že tá atmosféra bude naozaj špeciálna a určite bude stáť zato prihlásiť sa a bojovať o prvé miesto až v troch kategóriách.

Tou prvou je už spomínaná prekážková dráha, kde je potrebná online registrácia na formulár a je dôležité sa prihlásiť najneskôr do 28. septembra. Druhá kategória prebehne bez registrácie a bude sa v nej s vozíkom šprintovať na čas. A to najkreatívnejšie nakoniec bude hodnotenie najlepšieho pretekárskeho dresscodu.

GRAND PRIX 2019

Začiatok semestra začneme hneď súťaživo a to v Grand Prix pretekoch nákupných vozíkov. Zavolaj kamošov a vytvorte dvojčlenné tímy. Sleduj udalosť rádia Rapeš a zaregistruj sa do formulára. Tešíme sa na tímy pripravené len na víťazstvo.

Uverejnil používateľ Irš Rapeš Utorok 10. septembra 2019

Tvoj tím sa musí skladať z dvoch ľudí. Sediaci pretekár a pretekár, ktorý bude tlačiť vozík. Štartovné na tím je 4 eurá a nemali by ste zabudnúť na prilbu a bojový pokrik pre výhru.

Bude na teba čakať prekvapenie z menzy a o posilnenie sa postará RedBull.

Tak čo, vidíme sa na štarte?

NEZABUDNI SA PRIHLÁSIŤ DO FORMULÁRA NA TOMTO ODKAZE

Videá zo starších ročníkov: